Ogrodzenia w systemie betonowej imitacji klinkieru to świetna alternatywa dla ogrodzeń z klasycznej cegły klinkierowej. 

Elementy w tym systemie to monolity odlane z betonu, do produkcji, którego stosujemy cement najwyższej klasy 42,5 oraz profesjonalną chemię budowlaną zbrojonego dwukrotnie siatką akrylową (nie stosujemy stali ze względu na konstrukcje elementów, elementy imitacji klinkieru posiadają bardzo mocne lecz cienkie ścianki, stal pracuje w zależności od warunków atmosferycznych: W lecie się rozszerza, a w zimie kurczy. Co skutkowałoby pękaniem ścianek elementów. Zastosowanie siatki akrylowej o bardzo małym oczku całkowicie eliminuje to zagrożenie. 

Elementy po wyciągnięciu z form, są szlifowane i usuwane są wszystkie nadlewki, również te w fugach, następnie elementy są podkładowane, gruntem głęboko penetrującym, następnie nakładane jest kilka warstw profesjonalnej farby-gumy, która posiada wszelkie atesty oraz aprobate instytutu badawczego dróg i mostów. Producent farby udziela 25 lat gwarancji. 

Farba nie traci koloru na słoncu, nie łuszczy się, nie traci swoich właściwości. Jest to najlepszy dostępny produkt profesjonalny dostępny na rynku 

Każdy słupek i murek dostarczany jest do klienta w jednym kawałku, jako monolit, nie jest składany z mniejszych segmentów. Każdy element zapakowany w przezroczystą folię ochronną. 

Imitacje klinkieru cechuje:

- duża wytrzymałość

- wysoka estetyka ogrodzenia

- odporność na warunki atmosferyczne

- brak białych wykwitów

- atrakcyjna cena w porównaniu do klasycznego klinkieru

- bardzo prosty montaż ogrodzenia 

- szybki czas realizacji 

- możliwość zmiany koloru 

IMG-9078.JPG
IMG-8663.JPG
9.jpg
65217294697--67E51981-52FB-4848-8DA3-ADAA0325EF53.JPG
IMG-0823.JPG

OGRODZENIA IMITACJA KLINKIERU